actueel

Orbit AVL Seminars
Automatic Vehicle Location of AVL staat dezer dage...

Kadaster kiest Orbit Strabo
Het belgische Kadaster heeft voor Orbit Strabo gek...

PZ Dendermonde kiest voor Orbit Schetsen
De lokale politie PZ Dendermonde start vanaf 2011 ...

PZ Denderleeuw-Haaltert kiest voor Orbit
De lokale politie Haaltert-Denderleeuw heeft gekoz...

PZ Wetteren - Laarne - Wichelen kiest voor Orbit
De lokale politie Wetteren-Laarne-Wichelen heeft g...

INNAME OPENBARE WEG

GRATIS OPLEIDING
Vanaf januari 2010 worden gratis opleidingen georganiseerd voor het gebruik van Inname Openbare weg.  Raadpleeg de opleidingkalender.

VERNIEUWD
De webtoepassing Inname Openbare Weg is volledig vernieuwd.  Bekijk ze op www.iow.be !

 

Contact

Onthaal

Piet Vermeulen 09/340 57 57 piet.vermeulen@orbitgis.com

Relatiebeheer - Politie, Steden en Gemeenten

Timothy Van Cleemput 09/340 57 55 timothy.vancleemput@orbitgis.com

Relatiebeheer - Steden en Gemeenten

Helena Bonne 09/340 57 55 helena.bonne@orbitgis.com

Projectbeheer - Steden en Gemeenten

Filip Bradt 09/340 57 59 filip.bradt@orbitgis.com
Helena Bonne 09/340 57 55 helena.bonne@orbitgis.com
Karen Neyens 09/340 57 54 karen.neyens@orbitgis.com
Tim Maes 09/340 57 54 tim.maes@orbitgis.com

Projectbeheer - Lokale Politie

Paskal Andries 09/340 57 51 paskal.andries@orbitgis.com
Jeroen Vermeulen 09/340 57 51 jeroen.vermeulen@orbitgis.com
Sarah de Keyzer 09/340 57 59 sarah.dekeyzer@orbitgis.com

Projectbeheer - Brandweerdiensten

Paskal Andries 09/340 57 51 paskal.andries@orbitgis.com

Projectbeheer - GeoPortaal en Inname Openbare Weg

Jeroen Vermeulen 09/340 57 57 jeroen.vermeulen@orbitgis.com
Projectontwikkeling
Peter Bonne 09/340 57 57 peter.bonne@orbitgis.com

Voor alle andere informatie

Orbit GeoSpatial Technologies NV
Industriepark E17/2021
Scherpeputstraat 14
9160 LOKEREN
tel : 09/340 57 57
fax : 09/340 57 50
web : www.orbitgis.com
Openingsuren : 8u30-13u00 en 13u30-17u00; vrijdag tot 14u45

Onze kantoren zijn gesloten van 24 december 2010 t.e.m 2 januari 2011.




generated in 47 ms